ثبت نام
پاسخ 1 : خیر- به ازای هر مقاله، یک پرداخت انجام می‌شود
پاسخ 2 : تمامی مقالات پذیرش شده در پایگاه سویلیکا نمایه می گردند.فقط در مورد مقالات علمی پژوهشی ثبت شده که از طریق همایش در ژورنال های معتبر ISI ارسال شده ، دبیرخانه بعد از چاپ مقاله در ژورنال مربوطه، با سیویلیکا مکاتبه نموده و به خاطر حق کپی رایت مقاله در مجلات نمایه و از سیویلیکا حذف گردد تا مقالات بدون مشکل در مجلات منتخب چاپ گردد.
لازم به الذکر است تمامی مقالات در مجلات با سربرگ همایش چاپ می گردد و بدون سربرگ امکان چاپ وجود ندارد.
پاسخ 3 : معمولا نهایتا از بیست الی سی روز کاری پس از برگزاری از طریق پست ارسال می گردند.
پاسخ 4 : خیر، شرکت کنندگان حضوری باید جهت شرکت مقاله پذیرش شده داشته باشند.
پاسخ 5 : حداقل زمان داوری بین 5 الی 10 روز می باشد.
پاسخ 6 : امکان ارسال مقالات برای مجلات ISI فقط برای نویسندگانی میسر است که مقالات آنها توسط کنفرانس پذیرش وهمچنین برای ارسال به جلات حتما باید مقاله علمی پژوهشی باشد در واقع ، نویسندگان محترم ابتدا باید مقالات خود را برای کنفرانس ارسال نمائید و سپس در صورت پذیرش مقالات می توانند اقدام به ثبت نام و ارسال آن به مجلات نمایند. یادآوری می شود اسامی ژورنال ها ، نحوه ترجمه و ثبت نام و ارسال و چاپ مقالات در مجلات ، بعد از برگزاری از طریق وب سایت اطلاع رسانی می شود لازم به یاد آوری است کلیه ژورنال های اعلامی مورد تائید وزارت علوم می باشد و آخرین بلک لیست اعلامی بررسی شده است.
پاسخ 7 : برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. به سایت کنفرانس بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید و فایل چکیده مقاله و اصل مقاله را به صورت یکجا و دریک فایل با فرمت word در سایت درج نمائید
پاسخ 8 : محدودیتی در ارائه مقاله توسط پژوهشگران نیست و شرط پذیرش و چاپ مقاله نیز فقط منوط به پذیرش مقالات توسط کمیته علمی و پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس می باشد.
پاسخ 9 : خیر - پژوهشگران صرفاً پس از پذیرش مقاله آن ها (که از طریق ایمیل به اطلاع آن ها خواهد رسید) هزینه پرداخت خواهند نمود.به منوی تعرفه های ثبت نام مراجعه فرمایید.
پاسخ 10 : همه هزینه بصورت پرداخت اینترنتی و از پنل کاربری انجام خواهد شد.
پاسخ 11 : بله، به همه افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام می کنند گواهینامه به صورت رایگان تا 4 نویسنده پست می شود لارم به ذکر می باشد که هنگام ثبت نام حتما آدرس پستی را به طور کامل به همراه کد پستی درج نمائید در صورتی مشکل در ادرس پستی و برگشت به کنفرانس، برای پست مجدد هزینه 150 هزار تومانی از طرف پژوهشگر اخذ می گردد.
پاسخ 12 : خیر. پژوهشگران می توانند مقالات خود را به زبان های فارسی یا انگلیسی آماده و ارسال نمایند.شایان ذکر است مقالات منتخب برای ISI پس از انتخاب شده بایستی ترجمه انگلیسی خود را نیز، جهت نمایه ارسال نمایند.
پاسخ 13 : مقالات مروری که درباره موضوعات جدید باشند و مطالب جدیدی در آنها آورده شود مورد پذیرش قرار می گیرند اما اولویت ارائه شفاهی با مقالات پژوهشی می باشد.
پاسخ 14 : به قسمت راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات در منوی بالای سایت مراجعه نموده و ضمن مطالعه توضیحات، فرم ها و دستورالعمل های لازم را دریافت نمائید.
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !